26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۲:۰۳:۴۹
کد مطلب:  1332018
معاون پژوهش برنامه ریزی و مدیریت منابع اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران :
آموزش مهمترین ابزار توانمندی و کیفییت بخشی به فعالیت های آموزش و پرورش

دوره توانمند سازی کارگروه های پشیبانی اعضای شورای آموزش و پرورش استان تهران به صورت ویدئو کنفرانس در سالن سردار قاسم سلیمانی اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش برنامه ریزی و مدیریت منابع اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اهمیت مشارکت در حوزه آموزش و پرورش کفت: آموزش و پرورش به عنوان دستگاه تعلیم تربیت برای اجرای سند تحول بنیادین باید با شرکای استراتژیک خود به تفاهم برسد و در این زمینه باید بسترهای لازم فراهم شود.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت شوراهای آموزش و پرورش ، اظهار داشت: باید با شناسایی اولویت ها و ضرورت ها مسائل را در شوراهای آموزش و پرورش و بررسی و قوانین لازم در جهت اجرای آنها را به تصویب رسانید.

بهارلو ، جلب مشارکت را یکی از توانمندی های مدیریتی در دنیای امروز دانست و افزود: باید بتوانیم با گفتگو و آسیب شناسی به شناخت و درک مشترک از مسائل برسیم .

این مقام مسئول آموزش مستمر همکاران در کارگروه های تخصصی را مهمترین ابزار توانمندی و کیفیت بخشی به فعالیت های آموزش و پرورش خواند و گفت: انتقال تجربیات موفق و ایجاد وحدت رویه در امور می تواند از مهمترین کارکردهای شوراهای آموزش و پرورش در سطح مناطق و استان باشد .

گفتنی است در این جلسه سیاسیت های حوزه ستادی، ابعاد حقوقی شیوه نامه ابلاغی به شهرداری ها ، تبیین شیوه نامه ابلاغی و بیان وظایف کارگروه های مناطق در اجرای این شیوه نامه ها مورد بررسی قرار قرار گرفت و به سوالات کارشناسان مناطق پاسخ داده شد.

 

به اشتراک بگذارید :