25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۰۷:۴۸:۳۱
کد مطلب:  Lh0SplAf
مدیر آموزش و پرورش قرچک :
ثبت نام دانش آموزان نقطه عطف تعامل معنی داردو نهاد مهم خانواده و مدرسه است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: ثبت نام دانش آموزان نقطه عطف تعامل معنی دار دو نهاد مهم خانواده و مدرسه و آغازی سرنوشت سازبرای فرزندان این مرز و بوم است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک همزمان با فرا رسیدن ایام ثبت نام دانش آموزان اظهار داشت: ثبت نام دانش آموزان نقطه عطف تعامل معنی داردو نهاد مهم خانواده و مدرسه و آغازی سرنوشت سازبرای فرزندان این مرز و بوم است.

وی افزود: آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تشکیل ستاد نظارت بر ثبت نام و برگزاری جلسات منظم با آمادگی کامل به اسقبال ایام ثبت نام دانش آموزان رفته است.

نیکبخت تصریح کرد: کلیه مدارس با تشکیل ستاد ثبت نام  و صدور ابلاغ داخلی برای اعضاء با ترکیب مدیر، معاونان و سایر عوامل اجرایی فعالیت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک خاطر نشان ساخت: مسئولیت ثبت نام دانش آموزان بر عهده مدیران مدارس است و به گونه ای برنامه ریزی شده تا با حضور غعال اعضاء ستاد ثبت نام مدارس تکریم کامل اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز صورت پذیرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: دریافت هرگونه وجه و یا تعهد پرداخت وجه به استثنای هزینه های مربوط به سنجش سلامت،کتب درسی و بیمه در فصل ثبت نام ممنوع است.

وی ادامه داد: ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خردادماه آغاز شده و سایر پایه های دوره های تحصیلی پس از امتحانات نوبت دوم خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: ثبت نام از دانش آموزان در مدارس بدون برگزاری آزمون ورودی،مصاحبه،شرط معدل و...صرفا بر اساس محدوده جغرافیایی می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :