26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۰۹:۳۸:۴۳
کد مطلب:  1330192
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کلیه کتب تحصیلی دانش آموزان توزیع شده است

 رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  از توزیع کلیه کتب تحصیلی دانش آموزان در روزهای آغازین سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محسن عارفی رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل وزارتی  ثبت نام دانش آموزان در سامانه کتب درسیwww.irtextbook.ir  ، فرایند ثبت نام به صورت انفرادی و گروهی توسط اولیا و مدیران مدارس در سامانه مذکور صورت گرفت و چیزی بالغ بر 988 هزار دانش آموز در شهرستان های استان تهران نسبت به ثبت کتب درسی خود اقدام نمودند.

وی افزود : قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در پانزدهم شهریور ماه ، برنامه ریزی لازم در جهت توزیع کتب درسی در سطح مدارس استان آغاز شد و همزمان با شروع سال تحصیلی کتب دانش آموزان از طریق مناطق و مدارس در اختیار آنان قرار گرفت .

عارفی در پایان تصریح کرد : کلیه کتب درسی ثبت سفارش شده در سامانه کتب درسی در اختیار دانش آموزان عزیز استان قرار گرفته است و در این زمینه با هیچگونه کمبودی مواجه نبوده ایم.

به اشتراک بگذارید :