27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  N4QQ6BR5
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فقط با مشارکت آموزش و پرورش می توانیم به آیندۀ ورزش کشور امیدوار باشیم

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، در نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: فقط با مشارکت آموزش و پرورش می توانیم به آیندۀ ورزش کشور امیدوار باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با حضور، ارمیان، رئیس هیئت فدراسیون های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گرشاسبی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، بهارلو، معاون توسعۀ مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حمیدرضا صائبی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و کاندیداهای احراز این پست، در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

حمیدرضا گرشاسبی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در این نشست، ضمن تقدیر از مشارکت فعال مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حوزۀ ورزش گفت: در جلساتی که صحبت از ورزش می شود حضور جناب آقای کمرئی، مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مثال زدنی است.

وی در ادامه با اشاره به این که در استان تهران در تشکیل هیئت های ورزشی پیشتاز بوده ایم، اظهار امیدواری کرد با تشکیل هیئت مدیرۀ هیئت ورزشی در شهرستان های استان تهران، شاهد رشد روزافزون توجه به فعالیت های ورزشی در هیئت های ورزشی باشیم، ادامه داد: کار آموزش و پرورش فندانسیون و زیربنای کار ورزش و جوانان است اگر زیربنای کار در آموزش و پرورش به درستی بنا نهاده شود قعطاً نتیجه و خروجی آن به نفع ورزش خواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه، ضمن ابراز انتقاد از این که امروز متأسفانه در استان تهران از روزهای اوج فاصله گرفته ایم، اظهار داشت: امروز در استان های محروم کشور، سرانۀ فضای ورزشی 2  متر مربع است و متأسفانه در استان تهران این رقم از از سطح استان های محروم کشور نیز پایین تر است و سرانۀ استان تهران در تخصیص فضاهای ورزشی 34/0 متر مربع است.

این مقام مسئول، با اشاره به این که در احتساب سرانۀ فضای ورزشی در مجموع استان های کشور، استان تهران، امروز با 77/43 متر مربع برای هر نفر، در رتبۀ 12 ام است، یادآور شد: این نشان دهندۀ این امر است که در این بخش، 11 استان دیگر از استان تهران پیشی گرفته اند و امروز در استان تهران نیازمند همدلی بیشتر هستیم، زیرا نیک می دانیم که اگر کار دلی نباشد، قطعاً به نتیجه نخواهد رسید.

وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از این امر که امروز، عشق و علاقۀ مردم به ورزش زیاد است، خاطر نشان کرد: امروز جوانان و غیور مردان تیم ملی والیبال که پس از 52 سال در رقابت های المپیک حضور پیدا خواهند کرد، نشان دادند که در ورزش حرفی برای گفتن داریم و با همت همین عزیزان توانستیم تیم های بزرگ و قدر قدرت جهان را شکست دهیم.

گرشاسبی ادامه داد: تیم ملی والیبال ما در جهان خوش درخشید و صدور پیام تبریک توسط مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور و همچنین مسئولین، نشان از خرسندی نظام از این پیروزی بزرگ است.

وی در پایان، با اشاره به این که استان تهران در ارزیابی عملکرد وزرات ورزش و جوانان در سال 1394 استان برتر کشور شد، گفت: خوشبخاتنه امروز در روند رشد قرار گرفته ایم.

وی اظهار امیدواری کرد: ارتباط مسئولین، دست اندرکاران حوزۀ ورزش و هیئت های ورزشی، باید ارتباطی تنگاتنگ باشد تا در این زمینه پیشرفت های شایانی حاصل شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در پایان ضمن تأکید بر این امر که باید از ظرفیت های موجود به نحوی استفاده شود که زمینه های لازم برای رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی مدارس فراهم شود، گفت: امروز فقط با مشارکت آموزش و پرورش می توانیم به آیندۀ ورزش کشور امیدوار باشیم.

به اشتراک بگذارید :