20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ ۱۳:۳۸:۱۰
کد مطلب:  1328998
در معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد:
جلسه بررسی روند جذب و کلاس‌گذاری نواحی، شهرستان‌ها و مناطق آموزش‌وپرورش استان

 به منظور بررسی و تحلیل روند شناسایی ، جذب و کلاس گذاری سواد آموزی در سطح نواحی، شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور معاون سواد آموزی و روسای ادارات داخلی جلسه ای تشکیل گردید.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور محمد اسماعیل زاده ، معاون سواد آموزی و روسای ادارات داخلی معاونت سواد آموزی استان اصفهان جلسه تجزیه و تحلیل و بررسی روند جذب و کلاس گذاری سواد آموزان نواحی ، شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان تشکیل شد.

محمد اسماعیل زاده معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای صورت گرفته توسط همکاران نواحی و مناطق بر ضرورت شتاب بخشی به فرایند کلاس گذاری در سطح مناطق و نواحی استان تاکید کرده و افزود : با در نظر گرفتن همکاری بین بخشی دستگاه های مختلف استان و استفاده از ظرفیت حضور و حمایت بخشداران و فرمانداران و طرح پیشنهاد و اخذ مصوبات شوراهای پشتیبانی با سرعت بخشی به جذب ابلاغی و کلاسگذاری در سطح استان اقدام شود.

اسماعیل زاده با اشاره به سامانه جدید تحت وب سواد آموزی تصریح کرد : با روش های مختلف و از مبادی لازم رفع مشکلات احتمالی سامانه در اولویت قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :