28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ ۱۶:۳۱:۲۳
کد مطلب:  1327514
معاون پژوهش برنامه ریزی و مدیریت منابع اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران :
ضرورت توجه به مسائل پژوهشی متناسب با استانداردهای روز دنیا

جلسه کارگروه پژوهشی استان با حضور اعضا در دفتر معاون پژوهش برنامه ریزی و مدیریت منابع اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش برنامه ریزی و مدیریت منابع اداره کل آموزش پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای بند( ز ) تبصره ۹قانون بودجه سال ۹۹کشور مبنی بر اختصاص یک درصد از اعتبارات هزینه ای تخصیص یافته به دستگاه‌های اجرایی به امور پژوهشی و توسعه فناوری در چهارچوب دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور جلسه کارگروه پژوهشی استان برگزار شد.

وی با تاکید  بر لزوم اجرای امور پژوهشی متناسب با استانداردهای روز دنیا اظهار داشت: در دنیای امروز بدون کار پژوهشی نمی توان به نتایج قابل توجهی دست یافت ، چرا که بر پایه یک پژوهش درست و بر مبنای علمی است که می توان به یک برنامه ریزی اصولی در امور دست یافت.

 

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا  و ضرورت توجه به  آموزش مجازی ، تصریح کرد: شبکه شاد، فناوری اطلاعات وتولید محتوای آموزش های مجازی از جمله مواردی است که در این شرایط می توان بر آن متمرکز شد .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با استفاده از این ظرفیت قانونی در حوزه پژوهش می توان به دستاوردهای مهمی دست یافت و باید از این فرصت به خوبی استفاده شود.

 

به اشتراک بگذارید :