25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ ۱۲:۰۰:۳۸
کد مطلب:  9aSsIePc
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی:
ارتقای سطح تربیت بدنی می تواند در کاهش ناهنجاری ها و ارتقای سطح سلامت دانش آموزان مؤثر باشد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی این اداره کل، گفت:ارتقای سطح تربیت بدنی می تواند در کاهش ناهنجاری ها و ارتقای سطح سلامت دانش آموزان مؤثر باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست انتخابات ریاست هیئت ورزش های دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با حضور، ارمیان، رئیس هیئت فدراسیون های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گرشاسبی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، بهارلو، معاون توسعۀ مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حمیدرضا صائبی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و کاندیداهای احراز این پست، در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

علیرضا کمرئی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست، ضمن تقدیر از حضور هیئات ورزشی، گفت: تا زمانی که همۀ ابعاد هیئت های ورزشی در کشور شکل بگیرد فاصل، زیادی داریم.

وی در ادامه، افزود: امیدواریم با فضایی که در شرایط جدید ایجاد می شود روز به روز، مشارکت مردم در توسعۀ ورزش دانش آموزی بیشتر شود و شاهد فضای جدیدی باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به این که امروز تحلیل از این وضعیت وجود دارد که در شروع کار هیئات ورزشی با مشکلاتی مواجه هستیم، ادامه داد: ممکن است چون هنوز ابعاد کار به صورت کامل تشریح نشده است با مشکلاتی مواجه باشیم اما به مرور زمان و با تشریح این وظایف و ابعاد، این مشکلات برطرف می شود.

کمرئی در ادامه، اظهار امیدواری کرد: امیدورایم آن چه در روی کاغذ آمده است در سطح مردمی به درستی شکل بگیرد و شاهد مشارکت مردمی باشیم. وی، در بخش دیگری از سخنان خود، توسعۀ مشارکت های مردمی در حوزۀ ورزش را یکی از مهم ترین ابزارهای نیل به اهداف رشد و توسعۀ این شاخصه دانسته و در ادامه، ضمن تأکید بر توسعه و گسترش این مشارکت ها، گفت: امیدوارم به این افق برسیم که آموزش و پرورش یکی از توانمند ترین تشکل های مردمی در حوزۀ ورزش باشد، چرا که اگر آموزش و پرورش نتواند در این جوزه توفیقی حاصل کند، به روشنی می توان به این موضوع دست یافت که ضعف در دغدغۀ مدیران است.

این مقام مسئول، ضمن اعلام آمادگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این حوزه، تصریح کرد: ما در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آمادگی داریم تا سیاست های ابلاغی را،همان گونۀ که مد نظر مسئولین بوده و به همان شکلی که طراحی شده است اجرا کنیم تا شاهد نتایج مطلوبی باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ادامه داد: اگر بتوانیم سیاست های مورد نظر مسئولین را همان گونه که مد نظر آن ها می باشد اجرا کنیم و در استان باز خوانی کنیم، می توانیم آن را به مناطق نیز گراش دهیم.

کمرئی در پایان خاطر نشان کرد: به یقین می توان گفت که ارتقای سطح تربیت بدنی می تواند در کاهش ناهنجاری ها و ارتقای سطح سلامت دانش آموزان تأثیر شایانی داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :