16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ ۰۸:۴۰:۳۶
کد مطلب:  1326308
با حضورمعاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت ؛
بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی مدارس استان برگزار شد

بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه دو، رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل ، کارشناسان امور فرهنگی و تربیتی در آموزشگاه استعداد های درخشان فرزانگان ۲ ناحیه دو زنجان به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  به نقل از ناحیه ۲ زنجان، این مراسم با قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس سراسر کشور توسط یکی از دانش آموزان آموزشگاه مذکور در بستر شبکه دانش آموزی شاد آغاز شد.

 در ادامه مراسم جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ضمن تقدیر از مشارکت و حضور پرشور داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده در این انتخابات، اظهار داشت : شوراهای دانش آموزی به تقویت اعتماد به نفس و خود باوری دانش آموزان کمک می کند.

 معاون پرورشی و فرهنگی استان در ادامه افزود:  شوراهای دانش آموزی فرزندان ما را افرادی مشارکت جو و مسئولیت پذیر بار آورده و آنها را برای اداره امور آتی جامعه آماده می کند.

گنج خانلو با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در این شوراها آرا و نظرات مختلف را میشنوند، گفت: آنها پس از شنیدن آرا مختلف و ایجاد یک تعاطی و تعامل ، به یک تصمیم درست رسیده و برای یک زندگی سالم و امید بخش مهیا می شوند.

 در این مراسم ،فرایند اجرای انتخابات شورای دانش آموزی آموزشگاه فوق در بستر شبکه شاد آغاز و دانش‌ آموزان به داوطلبان مورد نظر خود رای دادند .

قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل نیز در حاشیه این مراسم  گفت  : با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس ، انتخابات شوراهای دانش آموزی در بستر شبکه شاد دانش آموزی و از طریق بخش ویژه انتخابات که توسط وزارت محترم طراحی و در شبکه شاد نصب شده بود در حال برگزاری می باشد.

وی با بیان اینکه حجم انبوه استفاده دانش آموزان عزیز از شبکه شاد موجب کندی روند انتخابات شده بود گفت با ابلاغ اطلاعیه شماره 4 وزارت آموزش و پرورش و در جهت مشارکت همه دانش آموزان واجد شرایط در این انتخابات زمان برگزاری تا پنجشنبه مورخ 8 آبان تمدید شده و دانش آموزان عزیز می توانند با آرامش و بدون عجله در این انتخابات شرکت نمایند .

به اشتراک بگذارید :