26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ ۱۰:۱۲:۲۲
کد مطلب:  EEVTvBiS
فرماندار ری :
انسجام مردم با دولت باعث عزت و عظمت کشور شده است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: عزت و عظمت جمهوری اسلامی مدیون وحدت و انسجام مردم و دولت است .

فرماندار ری در مراسم تجلیل از خانواده شهدا با اشاره به وصیت نامه امام خمینی(ره) و شهدا گفت: امام(ره) و شهدا همواره مردم را به وحدت و انسجام با یکدیگر و نظام و دولت هدایت کرده اند.
وی افزود: اگر جمهوری اسلامی تا به این مرحله پیش رفته و بر همه دشمنان خود در زمینه های مختلف چیره گشته و توفیقاتی بدست آورده ناشی از وحدت کلمه بوده است.
جمالی پور ادامه داد: مردم و دولت هر زمان با وحدت کلمه و انسجام درکنار یکدیگر برای حل مشکلات کشور همکاری کرده اند به پیروزی و دستاورد مثبت رسیده اند و هر زمان بر عکس این مساله پیش آمده افترا، دشمنی، تهمت و پرخاش در جامعه شکل گرفته است.
وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که تصریح کرده اند که بعد از جنگ سیاست دشمن نفوذ و ایجاد اختلاف بین نیروها و سرمایه های انسانی انقلاب است اظهار داشت: یکی از سیاست های دشمن تهی کردن جمهوری اسلامی از وحدت و پیاده کردن نیروهای انقلاب از قطار نظام است تا جایی که نظام از نیروهای ارزشی و انقلابی تهی شود و راه برای نفوذ دشمن فراهم شود.
وی با اشاره به نقش پر رنگ خانواده شهدا و ایثارگران در پاسداری از جامعه افزود: خانواده شهدا به دلیل فدا کردن عزیزان خوددر راه انقلاب باید مراقبت بیشتری از سایر اقشار جامعه نسبت به برخی افراد نادان که از روی جهل کشتی انقلاب را سوراخ می کنند، داشته باشند.
جمالی پور گفت: وظیفه مسئولان در قبال خون شهدا، ارزش های انقلاب و امام(ره) بسیار سنگین است چرا که خون زیادی برای حفظ این انقلاب و ارزش های آن ریخته شده است.
وی ادامه داد: مسئولان باید با تمام توان خویش و بدون احساس خستگی به مردم خدمت کنند تا مدیون خون شهدا نشوند و روز قیامت در مقابل خداوند، شهدا و امام(ره) سر بلند و جوابگو باشند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امروز کوچکترین وظیفه ما در قبال خانواده شهدا تکریم و تجلیل از این عزیزان است که بدون هیچ چشم داشتی خون عزیزان خود را تقدیم انقلاب کرده اندودر حال حاظر هم با طبع و عزت درخانه های کوچک و محقر زندگی می کنند ولی هیچ چشم داشتی ندارند.
 

 

به اشتراک بگذارید :