13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ ۰۹:۰۸:۴۰
کد مطلب:  79MZrtX3
رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گردهمایی مرحله سوم مسابقه علمی، مهارتی کلاس های چند پایه و کارگاه آموزشی معلمان عشایری استان اصفهان:
برگزاری جشنواره جلوه گاه اثر و اندیشه درخصوص کلاس های چندپایه در مردادماه امسال

گردهمایی مرحله سوم مسابقه علمی، مهارتی کلاس های چند پایه و کارگاه آموزشی معلمان عشایری استان اصفهان با حضور دکتر عابدی، استاد دانشگاه، روسای ادارات آموزش و پرورش استان اصفهان، کارشناسان اداره کل و جمعی از معلمان عشایری استان در سالن اندیشه اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان برگزار شد.

 

 

 

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به جشنواره جلوه گاه اثر و اندیشه درخصوص کلاس های چندپایه با دو محور اشاره کرد و گفت: محور اول این جشنواره، بحث سناریو نویسی و محور دوم نیز پیرامون تجارب بود.

نظریان اظهار کرد: در محور تجارب، آثار چندانی از استان بدست ما نرسید و تنها 4 اثر به دبیرخانه کشوری ارسال شد این درحالی است که در بحث سناریونویسی، 50 اثر از استان دریافت کردیم که از این تعداد، 10 اثر به دبیرخانه کلاس های چندپایه ارسال شد و انشاالله در مردادماه شاهد برگزاری این جشنواره خواهیم بود.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات انجام شده دیگر می توان به برگزاری جشنواره الگوی برتر تدریس اشاره کرد.

نظریان افزود: با وجود اینکه اولین سالی است که استان اصفهان جزو استان های عشایری کشور محسوب شده است، موفق به دریافت مجوز و ارسال 5 اثر برای جشنواره کشوری شدیم که داوری این جشنواره در مردادماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به راه اندازی کلاس های چندپایه اظهار کرد: خوشبختانه دو سالی است که این کلاس ها بیش از پیش مورد توجه وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است به طوری که از سال تحصیلی گذشته تا به امروز 6 گردهمایی برای معلمان عشایر برگزار شده است.

نظریان ادامه داد: با برگزاری گردهمایی ها و همایش های مختلف باید به دنبال بالا بردن مفاهیم و محتوای کلاس های چندپایه باشیم. 

 

به اشتراک بگذارید :