27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ ۱۳:۱۰:۲۴
کد مطلب:  1323800
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
پایان مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت ورود به دانشگاه فرهنگیان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ازپایان مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت ورود به دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اتمام فرایند مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی گفت: از مجموع 2 هزار و 641 نفر معرفی شده از طریق سازمان سنجش و آزمون سراسری، تعداد 689 نفر در دانشگاه پردیس زینبیه، 864 نفر در دانشگاه پردیس عترت  (واحد دختران) و  یک هزار و 88 نفر در دانشگاه شهید مفتح (واحد پسران)، مورد مصاحبه قرار گرفتند.

بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اظهار داشت: با توجه به شرایط بحرانی شیوع کرونا و ناگزیر بودن از انجام مصاحبه به صورت حضوری، با تلاش مستمر و دقت عمل تیم اجرایی در مراکز مصاحبه، این امر به بهترین نحو مطلوب برگزار شد.

وی ادامه داد: آنچه که برای همه، به ویژه وزارت آموزش و پرورش اهمیت دارد، انتخاب بهترین و شایسته ترین افراد برای ورود به حرفه معلمی است که این مهم در مرکز توجه تیم ستادی و اجرایی مصاحبه در شهرستانهای استان قرار داشت و اجرای کیفی مصاحبه با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی در اولویت برنامه ها و فعالیتها منظور شد.

این مقام مسئول با تاکید بر  اهمیت موضوع،  تصریح کرد: در ستاد  مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجائی شهرستانهای استان تهران، برنامه های خوبی برای کیفیت بخشی اجرای فرایند مصاحبه در مسیر حرفه ای شدن موضوع مصوب گردید.

شایان ذکر است اسامی پذیرفته شدگان نهایی به زودی از طریق سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :