28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۷:۳۴
کد مطلب:  1321388
با حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
سعید تاجیک سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ پیشوا شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی سعید تاجیک را به سرپرستی اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ پیشوا منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در متن حکمی که از سوی محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به منظور انتصاب سعید تاجیک  به سرپرستی اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ پیشوا صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ پیشوا منصوب می‌شوید.
در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: شایسته است، با مشارکت سایر بخش‌ها و استفاده از نظرات کارشناسان، گام مهمی در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روز افزون با حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت در سطح مناطق و اداره کل بردارید و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار در به ثمر رسیدن اهداف دولت تدبیر و امید اهتمام ورزید.
امیدوارم با عنایت خداوند متعال و در پرتو توفیقات ولی عصر امام زمان (عج) و با توجه به وصایای حضرت امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در انجام وظایف محوله موفق و منشاء برکات و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

به اشتراک بگذارید :