11 ربیع‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ ۱۲:۳۹:۵۰
کد مطلب:  1320434
اعلام نتایج مرحله کشوری اولین جشنواره آینه زمان(زندگی به سبک روح الله) از سوی دبیرخانه این جشنواره
دو نفر از دانش آموزان استان موفق به کسب رتبه برتر در این جشنواره شدند

بنا بر اعلام دبیرخانه کشوری اولین جشنواره کشوری آینه زمان(زندگی به سبک روح الله) و به نقل از رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش ، دو نفر از دانش آموزان استان زنجان موفق به کسب رتبه برتر در این جشنواره شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، قاسمعلی قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری در گفتگو با واحد خبر زوابط عمومی استان گفت: این جشنوار که به همت اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان قم برگزار گردید، دانش آموزان و فرهنگیان در بیش از 20 رشته فرهنگی و هنری آثار خود را به دبیرخانه آثار ارسال کردند که در نهایت دو نفر از دانش آموزان استان زنجان جزو منتخبین این جشنواره اعلام شده اند.

وی ضمن تبریک به جامعه فرهنگی استان و خانواده محترم آنان، اسامی این افراد را اعلام و اظهار امیداوری کرد دانش آموزان و فرهنگیان عزیز در جشنواره های مختلفی که در سال تحصیلی 1400-13399 در حال اجرا هستند مشارکت داشته باشند.

این مسئول به جشنواره های علوی، علمدار، پرسش مهر 21، مسابقات فرهنگی هنری، نوغلامان حسینی که در فضای مجازی در حال اجرا هستند اشاره کرد و گفت: هر یک از این جشنوارها در رشته های مختلف در حال اجرا هستند و مخاطبین می توانند آثار خود را از طریق آدرس های ارائه شده به دبیرخانه مسابقات  ارسال نمایند.

 

اسامی منتخبین کشوری جشنواره آینه زمان به شرح زیر می باشد:

1-سید علی سید هاشمی-ناحیه2-کانون فرهنگی تربیتی نور

2- نیما خدایاری-ناحیه2- آموزشگاه علامه طباطبائی

به اشتراک بگذارید :