21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ ۱۱:۲۸:۵۱
کد مطلب:  1320214
در هفته تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه هرمز :
افتتاحیه هفتمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه ی هرمز

هفتمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه ی هرمز ، فرمانده سپاه سیدالشهدای هرمز ، معاونین اداره ، فرهنگیان و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه حضرت هاجر(س) منطقه ی هرمز افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه هرمز برنامه افتتاحییه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه هرمز با حضور سرپرست اداره آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه سید الشهدا جزیره هرمز ، معاونین اداره ، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن دبیرستان دخترانه حضرت هاجر(س) منطقه ی هرمز برگزار شد.

دراین مراسم بهروز کریمی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش هرمز به اهمیت برنامه های ورزشی المپیاد ها در مدارس اشاره کرد و گفت : هدف از اجرای چنین برنامه ها در مدارس مبارزه با فقر حرکتی دانش آموزان - آموختن کارگروهی به دانش آموزان ، ایجاد نشاط و استعداد یابی در میان دانش آموزان و توسعه ورزش همگانی در میان دانش آموزان است .

وی  گفت :افتتاح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای منطقه هرمز با شعار (( دانش آموزفعال ، مدرسه شاد و جامعه سالم ))  کار خود را شروع کرده است و هدف از اجرای این برنامه در راستای عملیاتی کردن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش صورت می گیرد.

در پایان دانش آموزان بصورت گروهی و تیمی در رشته های مختلف ورزشی ، به اجرای برنامه های خاص خود پرداختند و نهایتاً از دانش آموزان برتر ورزشی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :