10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ۱۳:۴۵:۳۸
کد مطلب:  1318970
در راستای بسته تحولی مشارکت افزایی و برنامه خدمات حمایتی دانش آموزان با نیازهای ویژه، صورت گرفت :
نشست مشترک ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی و مدیرعامل درمانگاه فرهنگیان استان زنجان

در راستای بسته تحولی مشارکت افزایی و برنامه خدمات حمایتی دانش آموزان با نیازهای ویژه نشست بین ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی با مدیرعامل درمانگاه فرهنگیان در محل دفتر ریاست اداره استثنایی زنجان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،  دراین نشست  فاطمه باغبانی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی ضمن تشریح برنامه خدمات حمایتی و اهداف آنگفت : در این برنامه 17 نوع کمک هزینه به دانش آموزان با نیازهای ویژه از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور پرداخت می شود که خدمات دندانپزشکی نیز یکی از موارد آن است.

 وی در ادامه افزود : سقف کمک هزینه پرداختی هر دانش آموز در یک سال تحصیلی مبلغ 20 میلیون ریال بوده و با ارائه مدارک و مستندات اقدامات درمانی، مبلغ هزینه کرد اولیاء با رعایت سقف باز پرداخت به حساب شخصی دانش آموز انجام می گیرد.

در ادامه این نشست زنگنه مدیر عامل درمانگاه فرهنگیان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات اداره آموزش و پرورش استثنایی استان، مساعدت ها و حمایت های همه ادارات و ارگان های مرتبط دیگر از جمله  درمانگاه را در جهت بهبود وضعیت دانش آموزان لازم دانست.

در پایان این نشست مقرر گردید درمانگاه فرهنگیان خدمات کشیدن دندان، ترمیم ( پر کردن ) دندان، روکش دندان، جراحی فک و دهان و جراحی لثه ارائه کند.همچنین با توجه به لزوم و نیازOPG  دندانی جهت ارائه خدمات دندانپزشکی و و در صورت عدم وجود امکانات درمانگاه در این زمینه با هماهنگی درمانگاه این خدمات در سایر مراکز انجام گیرد.

به اشتراک بگذارید :