21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ ۲۱:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1318712
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
آموزش نوآموزان پیش دبستانی هر روز از شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیرکل و اعضای شورای معاونان با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: آموزش های غیرحضوری نوآموزان پیش دبستانی هر روز از شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، عباس ضیا در تکمیل این خبر گفت: هر روز از ساعت 13:30 تا 13:50 آموزش های غیر حضوری نوآموزان پیش دبستانی از شبکه آموزش سیما در قالب آموزش مهارت های 11 گانه پخش می شود که ضرورت دارد اولیا، مقدمات بهره مندی نوآموزان از این آموزش ها را فراهم کنند.

وی گفت: 62 درصد ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی استان را با وجود شرایط بیماری کرونا داشته ایم و خانواده هایی که نوآموزان خود را در مدارس غیردولتی و مدارس دولتی چندپایه که نوآموز پیش دبستانی دارند، ثبت نام نکرده اند می توانند از آموزش مجازی و رایگان استفاده کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تاکید بر اهمیت سنجش سلامت بدو ورود به پیش دبستانی، اظهار داشت: هفته آینده کد دولتی در اختیار آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان به منظور ثبت نام نوآموزان در سامانه سناد قرار می گیرد.

به اشتراک بگذارید :