28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ ۱۷:۰۳:۱۱
کد مطلب:  1317543
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
برنامه بوم حرکت بسیار ارزشمندی است که با راهکارهای علمی باید تقویت شود

نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران ، با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت : امیدواریم هر چه زودتر با ریشه کنی بیماری کرونا دوباره شاهد حضور با طراوت دانش آموزان در کلاس های درس باشیم و جامعه به شرایط عادی خود باز گردد.

وی حضور دانش آموزان در مدرسه و ارتباط آنان با معلمین و همکلاسی های شان را در اجتماع پذیری آنها بسیار موثر دانست و افزود: قطعا برگزاری کلاس های درس به شکل حضوری از اهمیت بیشتری برخوردار است اما در شرایط فعلی توجه به سلامت دانش آموزان از اولویت های اصلی ماست.

حسن بیگی در ادامه با اشاره به برنامه ویژه مدارس (بوم)  تصریح کرد: برنامه بوم حرکت بسیار ارزشمندی است که با راهکارهای علمی و درست می تواند نتایج ارزنده ای را به همراه داشته باشد .

این مقام مسئول خاطرنشان کرد : بسیاری از دستگاهها از جمله محیط زیست ، نیروی انتظامی، سازمان های آب ، انرژی و جهاد کشاورزی می توانند با استفاده از ظرفیت برنامه بوم در جهت ارائه آموزش به دانش آموزان ، همکاری خوبی با آموزش و پرورش داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :