13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ ۱۰:۱۸:۲۵
کد مطلب:  1316759
مدیر کل آموزش و پرورش استان در شورای معاونین:
آموزش در زمان اعمال محدودیت های کرونایی با جدیت پیگیری شود

بیست و هفتمین جلسه شورای معاونین اداره کل اموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن شهید تجلی با حضور همه ی اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این نشست ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش  استان زنجان، با  اشاره به محدودیت های ستاد کرونا و غیر حضوری بودن فعالیتهای آموزشی و پرورشی، خاطر نشان کرد: با وجود اینکه سلامت همه از جمله دانش آموزان اولویت اول جامعه و آموزش و پرورش است اما این امر به این معنی نیست که آموزش و پرورش رسالت اصلی خود را در اولویت های بعدی قرار دهد و می بایست روند در زمان اعمال محدودیت های کرونایی با جدیت بیشتری پیگیری گردد و این فرآیند دچار رخوت و سستی نشود.

رفیعی با تبریک حلول ماه ربیع الاول، اظهار امیدواری کرد بهاری در عرصه تعلیم و تربیت روی دهد و روزهای آتی روزهای بالندگی نظام تعلیم و تربیت باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از فرآیند گزینش و دست اندرکاران ذی ربط گزارشی از نحوه پذیرش دانشجویان در دانشگاههای فرهنگیان زنجان ارائه نمود.

در این جلسه  اصغر ابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان شیوه نامه ی اجرایی انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس در بستر شاد را برای اعضا تشریح کرد.

همچنین ایرج عماری رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص شکایات ثبت شده از اداره کل در سامانه های رسیدگی به شکایات اداره کل، سامد و سامانه شکایات سازمان بازرسی، مقدار و نحوه رسیدگی به آن ها گزارشی ارائه داد.

در ادامه مهدی صیادی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان در خصوص عملکرد، نقاط قوت و ضعف ، چالش ها و فرصت های آموزش و پرورش آن شهرستان به ارائه گزارش پرداخت. 

  

 

به اشتراک بگذارید :