0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۴:۵۸:۴۶
کد مطلب:  MUOZXEWR
معاون پرورشی-فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
27 هزار پایگاه تابستانی آمادۀ پذیرش دانش آموزان در تابستان جاری است

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در بازدید از دبیرخانه سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور در کانون فرهنگی تربیتی سمیه در شهر ری گفت: برای اوقات فراغت دانش آموزان امسال 27 هزار پایگاه فعالیت خواهند کرد که این تعداد برای 7 میلیون دانش آموز خواهد بود.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه این پایگاه های تابستانی مدارس منتخب هستند افزود: : به جز این 27 هزار پایگاه تابستانی کانون های تربیتی فرهنگی، دارالقرآن ها و پژوهش سراها در تابستان امسال برای دانش آموزان برنامه های مشخصی دارند البته مراکز دارالقرآن ها در ماه مبارک رمضان نیز فعالیت می کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: سازمان دانش آموزی نیز برای تابستان دانش آموزان برنامه های خاصی دارد تا دانش آموزان پیشتاز و فرزانه بتوانند اوقات فراغت خود را به خوبی پر کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: فعالیت این پایگاه ها از هفته دوم ماه آغاز خواهد شد. که دانش آموزان می توانند بر اساس دستورالعمل در هفته اول تیر در این پایگاه ها ثبت نام کنند.

وی ضمن تأکید بر این که اعزام زیارت اولی ها به قم و مشهد و برگزاری اردوی کتابخوانی نیز از دیگر برنامه های حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش خواهد بود، تصریح کرد: یکی از برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی برگزاری اردوهای دانش آموزان در مناطق مرزی است.همچنین

کفاش با اشاره به اینکه بخش دوم فعالیت های معاونت برگزاری جشنواره و برنامه های تابستانی است گفت: جشنواره های فرهنگی هنری که اکنون مرحله کشوری خود را پشت سر می گذارد در اردوگاه باغ رود نیشابور برگزار می شود و تمام آثار به صورت نمایشگاه در می آید.

به اشتراک بگذارید :