24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۴:۳۱:۳۳
کد مطلب:  gmIGStWo
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
نباید هیچ دانش آموز لازم التعلیمی از خدمات آموزشی محروم شود

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در همایش مدیران و کارشناسان ارزیابی عملکرد ادارات آموزش و پرورش استان که در مجتمع نفت محمودآباد پیرامون موضوع ثبت نام 96-95 برگزار شد،گفت: نباید هیچ دانش آموز لازم التعلیمی از خدمات آموزشی محروم شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ باحضورمدیرکل آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان محمودآباد همایش مدیران و کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مناطق و شهرستان های استان مازندران پیرامون موضوع ثبت نام 96-95 در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن یادآوری حوادث خرداد، گفت: انقلاب اسلامی را ماه خرداد بیمه کرد .

وی در ادامه به ارتباط بین  مدیران و زیرمجموعه آنها اشاره کرد و گفت: لازمه رابطه قلبی مدیران این است که صداقت، شفافیت و صراحت داشته باشیم و لازمه این امر اینست که دلسوز زیر مجموعه خود باشیم که این از ویژگی های انبیاء است .

قاسمی در ادامه به وظایف قانونی نظام آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: نباید هیچ دانش آموز لازم التعلیمی از خدمات آموزشی محروم شود .

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان ادای احترام به شأن معلمان، خاطر نشان کرد: سینه ما باید محل اسرار معلمان باشد و همه عناصر آموزش و پرورش باید در خدمت معلم باشد .

در ادامه فرماندار محمودآباد ضمن خیرمقدم گویی از حضور مدیران و کارشناسان شهرستان های استان در محمودآباد، پیرامون خرداد ماه و مجاهدت های امام خمینی(ره) گفت: استقلال و آزادی ملت ما مرهون مجاهدت های امام است و به قول میشل فوکو شخصیت امام پهلو به افسانه می زند .

وی با بیان موارد ابلاغی مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی، گفت: گفتمان سازی یک بند مهم در فرامین رهبری است و باید اهمیت کار و گفتمان کار و تلاش به دانش آموزان منتقل شود .

فرماندار محمودآباد روح آموزش و پرورش را مشارکت جویی دانست و گفت: مشارکت و حضور مردم در امر آموزش ، سرانه های آموزشی و فضاهای آموزشی باید جدی گرفته شود .

رئیس شورای آموزش و پرورش محمودآباد افزود: تهدیدهای مهم قرن آتی جامعه ما یکی آسیب های اجتماعی مثل طلاق و اعتیاد است و دیگری تهدیدات محیط زیستی است و کلید حل این معضلات به دست معلمین است .

 

به اشتراک بگذارید :