24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۴:۳۲:۴۰
کد مطلب:  WwTlwo4S
با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش:
از 27 خیر مدرسه ساز شهرستان های استان تهران تقدیر شد

هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، فانی وزیرآموزش و پرورش، حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز ، رئیسی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران در محل مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در حاشیۀ هجدهمین همایش خیرین مدرسه ساز که در سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، گفت: از 27 نفر از خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران در این همایش تقدیر شد.

وی با اشاره به این که در حال حاضر 44 مدرسه خیر ساز در سیستم آموزش شهرستان های استان تهران مشغول به فعالیت است، ادامه داد: در سال تحصیلی 96-1395 تعداد 25 مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران تعهد شده است.

این مقام مسئول در ادامه، مناطق شهریار، کهریزک و دماوند را از مناطقی دانسته که از نظر تراکم و نیاز به فضای فیزیکی واحد های آموزشی در اولویت قرار دارند و در همین راستا ادامه داد: مناطق ناحیۀ یک بهارستان و شهر قدس، بیشترین تراکم دانش آموزی مناطق شهرستان های استان تهران را دارا هستند.

به اشتراک بگذارید :