21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۱۲:۵۴:۵۵
کد مطلب:  1315814
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت‌.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، متن پیام بدین شرح است

باسمه تعالی

امنیت، صلابت،پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است، چراکه بدون نظم و امنیت هیچ امری سامان نمی‌گیرد و این مهم نقش چشمگیر و بی بدیل تلاشگران این عرصه را مبرهن می‌سازد.

نام نیروی انتظامی در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی عجین شده است که با توکل به خداوند متعال و درراستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر گام برداشته اند.

این عزیزان، سنگرداران همیشه بیدار ایران اسلامی در پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب و برقراری نظم و آرامش در کشور هستند.

 بزرگداشت هفته نیروی انتظامی، فرصتی است مغتنم برای قدردانی و تجلیل از پایمردی و تلاش‌های صادقانه سبزقامتان عرصه نظم و امنیت که در راستای خدمت به مردم و میهن خود، جان خود را در طبق اخلاص نهاده اند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان،هفته نیروی انتظامی را بر بزرگمردانی که رمز بقا و ثبات آنان، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است، اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا، توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون، سرافرازی، سعادت، صحت و عافیت این عزیزان را از ایزد منان مسالت می‌نمایم.

مجید یزدان‌پناه

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

به اشتراک بگذارید :