26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۱۲:۱۴:۲۲
کد مطلب:  1315614
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شهدا معلمین بزرگی هستند که مکتب شهادت را به ما آموختند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: شهدا معلمین بزرگی هستند که مکتب شهادت را به ما آموختند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلومدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مواجهه انسان ها در مقابله با مرگ عیار آنها را نشان می دهد و این که انسان  چگونه و با چه کیفیتی بتواند با مرگ مواجه شود قطعا بر عیار او می افزاید.

وی افزود: وقتی برای کاری بزرگ چیزی بزرگتر را انسان اهدا می کند این ارزشمند است و اهدای جان در حقیقت بالاترین درجه از عیار و مرتبه انسانی است .

صیدلو با اشاره به اینکه انتخاب کردن و رفتن به جایی که می دانی بازگشتی در آن نیست اما میروی تا دیگری بماند این از بزرگترین فضایل اخلاقی است ، اظهار داشت: شهدا در حقیقت همگی معلمین جاودانه ای هستند که درس های بزرگی را به ما آموختند .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه ارزش کار عظیم خانواده شهدا و کسانی که جان فرزندان شان را برای دفاع از خاک و میهن بزرگ عزیزمان اهدا کردند، با هیچ متر و معیاری نمی توان سنجید ، خاطرنشان کرد: ما اگر جلساتی به اسم شهدا برگزار می کنیم این ما هستیم که از عنوان شهدا اعتبار می گیریم و اگر قرار است این مملکت به سعادت برسد باید فرزندانی از جنس شهدا تربیت کنیم .

به اشتراک بگذارید :