17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۰۹:۲۵:۱۱
کد مطلب:  1315163
فرماندار لنگرود خبر داد:
اختصاص اعتبار ۱۲۰ میلیونی برای بهسازی کانون پرورش فکری لنگرود

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه توجه به فعالیت های کانون پرورش فکری آینده بهتر برای کشور تضمین می کند، گفت: ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار برای بهسازی و تجهیز این مرکز اختصاص یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، رحیم حیدری در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری استان گیلان از این نهاد به عنوان مجموعه‌ای ارزشمند و تأثیرگذار نام برد، اظهار کرد: حمایت از فعالیت‌های کانون پرورش فکری تضمینی برای ساختن آینده بهتر برای کشور است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تعالیم انسان‌ساز دین مبین اسلام و دیدگاه‌های متخصصان در تربیت کودکان و نوجوانان باید مد نظر قرار گیرد، افزود: اثربخشی آموزش‌های دوران کودکی در شکل گیری شخصیت و تفکر اصلی یک انسان بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و آینده آن را می‌سازد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقطه آغاز رشد فکری و توسعه یافتگی ایران اسلامی است، گفت: رسالت تمامی مسئولان همراهی با این مجموعه است که با ایده‌های خلاقانه به کشف استعدادها و هدایت نسل کودک و نوجوان کمک می‌کند.

حیدری با اشاره به فعالیت‌های حضوری و مجازی کانون در دوران همه‌گیری ویروس کرونا اظهار داشت:  نقش سازنده این مجموعه در مدیریت بحران در میان نسل جوان بسیار مهم و تأثیرگذار است.

وی افزود: استفاده بهینه کانون پرورش فکری از زیرساخت‌ها و بهره‌گیری از توان‌مندی نیروی انسانی، نقش مهمی در روزهای کرونایی داشته و در دوران پسا کرونا نیز باید شاهد استمرار فعالیت‌های حضوری و مجازی باشیم.

گفتنی است در این نشست مسئولان لنگرود ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز و بهسازی مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان لنگرود تخصیص دادند.

 

 

به اشتراک بگذارید :