17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1315053
پیام معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با صدور پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش این هفته را به فعالان عرصه تربیت بدنی تبریک گفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن پیام « رضا میدان رو » بدین شرح است:

به نام خدا

تحصیل، تهذیب و ورزش  «مقام معظم رهبری»

خوشحالیم که تقویم روز شمار ایران اسلامی همیشه فرصتی را در اختیارمان قرار می دهد که بتوانیم قدردان زحمات تک تک خادمان این مرز و بوم باشیم .در این میان معلمان تربیت بدنی و ورزش که در آموزش و پرورش درس تربیت بدنی را برای دانش آموزان تدریس می نمایند از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند، چرا که علاوه بر پرورش افکار و معنویات، بر تقویت آمادگی جسمانی و روحیه جوانمردی و ایثار در بین دانش آموزان نیز می پردازند.

در موقعیت کنونی که لزوم خانه نشینی به واسطه شیوع ویروس کرونا موجب بروز برخی محدودیت ها و عدم تحرک در بین اقشار جامعه وچاقی گردیده، آن چه که حائز اهمیت است برنامه ریزی دقیق در خصوص تولید محتواهای ورزشی قابل اجرا در خانه توسط معلمین تربیت بدنی برای کلیه اعضای خانواده بویژه کودکان و نوجوانان می باشد.

ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش ، فرصت را مغتنم شمرده و از مساعی ، تلاش ها و همت بالای تمامی همکاران تربیت بدنی که در زمینه تحصیل، تهذیب و ورزش در جامعه فعالیت می نمایند تقدیر و تشکر می نماییم.

به اشتراک بگذارید :