26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۰۷:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1315019
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برگزاری مراسم تجلیل از فعالین نهضت سواد آموزی

به مناسبت روز جهانی باسوادی از رؤسا، کارشناس مسئولان و کارشناسان و فعالین سوادآموزی شهرستان های استان تهران تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در مراسمی با حضور معاون سوادآموزی، رئیس اداره حراست، رئیس اداره حقوقی،املاک و حمایت قضایی، رئیس هیأت رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد از رؤسا و کارشناسان و فعالین نهضت سواد آموزی مناطق 21 گانه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

زینالی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره برتداوم و استمرار تلاشها تا ریشه کنی بیسوادی و ارتقای شاخص های باسوادی استان گفت:  اهتمام و توجه به بهبود کیفیت آموزشی در کنار کمیت و رفع موانع و مشکلات موجود در جذب و آموزش بیسوادان با استفاده از شیوه ها و روشهای مناسب تدریس و کلاس داری باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

 وی با تاکید بر اینکه ملت ایران مردمی دوستدار دانش، با فرهنگ و دارای تاریخ غنی و دانشمندان بزرگی هستند، اظهار داشت: زیبنده کشور ما نیست در عصری که عصر علم و دانش و فن آوری است دارای جمعیتی هر چند محدود اما بی سواد  باشد.

زینالی در ادامه خاطرنشان کرد: هر چه افراد جامعه به سمت باسوادی و باسواد شدن پیش روند، یقیناً سیر تحول و رویکرد آن جامعه به سمت مفهوم توسعه امر سریع‌تری خواهد بود.       

  گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات و تلاش رؤسا و کارشناسان مناطق 21 گانه با اهدای جوایز و لوح سپاس قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :