21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ ۰۸:۲۶:۳۱
کد مطلب:  1314977
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:
نواقص اینترنت دانش‌آموزان روستایی استان مرکزی برطرف می‌شود

نماینده موقت شهرستان‌های فراهان، آشتیان و تفرش در خانه ملت گفت: ضعف در ارائه خدمات اینترنت برخی روستاها، مشکلات متعددی را برای دانش‌آموزان این مناطق به وجود آورده است که با پیگیری‌های صورت گرفته قرار است تا پایان سال جاری این نواقص رفع شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «علی‌اکبر کریمی»، منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موج سوم کرونا در استان، گفت: متأسفانه شیوع موج سوم این بیماری تعطیلی فیزیکی مدارس را به‌دنبال داشت و آموزش‌ها به‌صورت مجازی انجام می‌شود. جهت رفاه حال روستاییان لازم است امکان بهره‌مندی از فضای مجازی با اینترنت مناسب در روستاها ایجاد شود.

وی از بروز برخی مشکلات در روستاها ابراز گلایه و تأسف کرد و اظهار کرد: ضعف در ارائه خدمات اینترنت برخی روستاها، مشکلات متعددی را برای دانش‌آموزان این مناطق به وجود آورده است که با پیگیری‌های صورت گرفته قرار است تا پایان سال جاری نواقص اینترنت تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان برطرف شود. ازاین رو انتظار می‌رود اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تلاش مضاعفی در این رابطه داشته باشد.

کریمی افزود: طبق قولی که از وزیر گرفتیم مشکلات اینترنت روستا به ویژه دانش آموزان که از طریق فضای مجازی آموزش میبینند مقرر شد روستاهای بالای 20خانوار اینترنت بی سیم تا پایان سال پوشش داده شود.

 

به اشتراک بگذارید :