21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۱۹:۲۵:۲۷
کد مطلب:  1314475
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به مناسبت هفته تربیت بدنی

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، متن پیام محمد پورداود به شرح زیر است:
                   بسم الله الرحمن الرحیم
 قَوِّ عَلى خِدمَتِکَ جَوارِحی وَاشدُد عَلَى العَزیمَةِ جَوانِحی

  هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت گران بهایی است برای پرداختن به  مبحث مهمی که هم در رشد جسمانی و روحانی افراد و هم توسعه همه جانبه کشور نقش دارد.

   تربیت بدنی و زیستی بخش مهمی از تربیت تمام ساحتی دانش آموزان است که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان یکی از ساحت ها مورد تأکید قرار گرفته است.
   در همین راستا  کارهای شگرف و مهمی از طریق طراحی های به عمل آمده و البته خلاقانه در حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش  به منصه بروز و ظهور رسیده که طرح دادرس، اصلاح ساختار قامتی، طرح آهن یاری، وارنیش فلوراید، سفیران سلامت و اخیرا طرح کوچ  از جمله این طرح ها و برنامه ها بوده است.
  در سال جاری که به جهت شرایط کرونایی امکان اجرای برنامه ها به شکل حضوری نیست، طرح های مهمی عمدتا در بستر فضای مجازی به اجرا درآمده است.
  رویکرد همه این برنامه ها و طرح ها در راستای تلاش فردی و جمعی برای حفظ و ارتقای سلامت و ایمنی افراد جامعه است  که بر اساس نظام معیار اسلامی صورت پذیرفته است.
   این جانب ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به فرهنگیان شریف و دانش آموزان عزیز به ویژه معلمان سخت کوش تربیت بدنی، سلامتی و موفقیت همه این عزیزان  را از درگاه الهی در سایه منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همگام با دولت تدبیر و امید مسالت دارم.


زنیرو بود مرد را راستی                    
زسستی کژی آید و کاستی
   

        محمد پورداود
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان

به اشتراک بگذارید :