21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۱۳:۲۴:۰۷
کد مطلب:  1314105
حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در منزل سرباز و شهید ورزشکار علی بیرامی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با حضور در منزل سرباز و شهید ورزشکار علی بیرامی و در دیدار با خانواده گرانقدر این شهید والا مقام، شهادت این سرباز رشید کشور را به خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از پارس آباد، در این دیدار  منصور صاحب ضمن تاکید بر اینکه "برای ما توفیق بزرگی است که برای عرض ارادت خدمت خانواده های محترم شهدا برسیم" گفت: شهیدان همیشه زنده هستند و نزد پروردگار روزی می خورند و ما باید سعی کنیم که به لطف خدا به ما نیز نظری داشته باشند.

صاحب در این دیدار  اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا ، مایه عزت ، آبرو و سرافرازی ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه ها و راهنمایی این عزیزان نیازمندیم.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای والد گرانقدر شهید علی بیرامی افزود : ما امنیت، پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم و امیدواریم شفاعت این عزیزان شامل حال همه ما باشد .

در پایان این دیدار تابلوی یادبودی به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا توسط معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل به خانواده شهید گرانقدر اعطا گردید.

گفتنی است در پایان با حضور بر سر مزار این شهید والا مقام با نثار صلوات و فاتحه خوانی یاد این شهید را گرامی داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :