21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۱۳:۰۲:۵۰
کد مطلب:  1314043
در جلسه شورای عالی نماز؛
تفاهمنامه همکاری بین آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی امضا شد

تفاهمنامه همکاری بین اموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی در حاشیه جلسه شورای عالی نماز در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز امضا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بر اساس جدول اجرایی این تفاهمنامه 8 برنامه برای اجرا پیش بینی شده است که نحوه اجرا بر اساس شرایط خاص کرونایی ( در صورت دایر بودن مدارس حضوری و در صورت تعطیلی مدارس غیرحضوری) اجرا می شود.

اجرای طرح مبین، دوره توانمندسازی معلمان پایه سوم ابتدایی، دوره توانمندسازی دبیران بینش اسلامی پایه اول پسران دوره متوسطه دوم مدارس دولتی و غیر دولتی، دوره فرهنگ سازی نماز در خانواده برای مدرسین آموزش خانواده، دوره آموزشی برای معلمان و دبیران غیر پرورشی علوم پایه دوره اول و دوم متوسطه که بین دانش آموزان مقبولیت بیشتری دارند، نشست گروه ها و اقشار موثر ویژه مربیان، نشست های خانواده  و نشست های دانش آموزی  برنامه های پیش بینی شده در نواحی و مناطق بر اساس این تفاهمنامه می باشد.

گفتنی است برنامه های این تفاهمنامه بر اساس شیوه نامه اجرایی برنامه های فرهنگی و آموزشی تعیین شده از طرف ستاد مرکز می باشد و برگزاری دوره ها، نشست ها و جشن تکلیف دانش آموزی، تامین مدرس، تهیه محتواهای آموزش های مجازی و طراحی سوالات ارزشیابی پایان دوره ها بر عهده ستاد اقامه نماز استان است.

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :