17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1313689
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش هرمزگان:
تشریح اهم فعالیت های اداره انجمن اولیاء و مربیان هرمزگان در هفته پیوند

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش استان هرمزگان به تشریح اهم فعالیت های برنامه ریزی شده در راستای گرامیداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، بتول جهانداری با تبریک هفته پیوند اولیاء و مربیان گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان سال تحصیلی جاری با شعار «مدرسه، کانون تربیتی محله» از 24 شروع شده است وتا 30 مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: هر ساله گرامیداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان با هدف تقویت بنیان خانواده و کمک به افزایش سطح توانایی و مهارت‌های خانواده در ایفای نقش تربیتی متناسب با اقتضائات جامعه در سراسر کشور برگزار می گردد.

جهانداری ادامه داد: آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای عملیاتی کردن اهداف پیش بینی شده وزارت آموزش و پرورش برنامه و فعالیت های مختلفی را پیش بینی کرده است که با شروع هفته پیوند اولیاء و مربیان اجرائی نموده است که از مهمترین این برنامه های پیشنهادی استان می تواند به: برگزاری مسابقه با عنوان خانواده در قرآن به استناد آیات قرآنی، مسابقه عکاسی از مکانهای پرخطر در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی نام برد.

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: برگزاری وبینار مدرسین آموزش خانواده با موضوع پیشگیری از کرونا و تربیت فرزند، مشارکت والدین در آموزشهای آنلاین بعنوان معلم یار، خانه برگزاری مسابقه فیلم کوتاه در خصوص سرگرمی های خانواده و تست سنجش تاب آوری در خانواده و ارائه مشاوره به خانواده های دارای مشکل از دیگر برنامه های مهم  آموزش و پرورش استان هرمزگان به مناسب گرامیداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان است.

به اشتراک بگذارید :