11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۰۹:۴۶:۴۶
کد مطلب:  1313495
به مناسبت هفته بهداشت روان؛
اجرای طرح نماد در سال تحصیلی 1400- 99 کلید خورد

اولین جلسه اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ( نماد ) در سال تحصیلی 1400-99 برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با بیان اهمیت نقش آموزش مهارتهای زندگی و مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان و خانواده ها، اظهار داشت: "نماد" یک فعالیت جمعی موثر برای پیشبرد اهداف پیشگیرانه است که در صورت اجرای مطلوب نتایج پایداری خواهد داشت.

در ادامه جلسه، دویرانی رییس آموزش و پرورش ناحیه دو نیز در این جلسه با توجه به کثرت مدارس ناحیه دو زنجان اظهار داشت: انشاالله با تمام قوت و با استفاده از همه ظرفیت های آموزش و پرورش و همچنین مساعدت سایر ارگانهای عضو ائتلاف نماد این طرح را به صورت مطلوب و مناسب اجرا خواهیم کرد.

همچنین غیاثی رئیس اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی با اشاره به اجرای برنامه ها و طرحهای مختلف این اداره از جمله نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ( نماد ) افزود: این طرح برای چهارمین سال متوالی در استان اجرا خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: سایر ارگان ها نیز طبق سند ائتلاف ملی همانند آموزش و پرورش در انجام این مسوولیت همراه باشند.

 

گفتننی است طرح نماد در کلیه مدارس ناحیه دو زنجان بعنوان پایلوت استانی و درسایر مناطق و شهرستان ها در فاز غربالگری و ارجاعات موارد اورژانسی انجام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :