15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۱:۴۱:۴۱
کد مطلب:  StGVmK2k
.
نخستین گردهمایی سالانه­ خانه­ فیزیک اصفهان

نخستین گرد همایی سالانه­ خانه­ فیزیک استان اصفهان با حضور رییس مرکز فناوریهای شهرداری، اعضای هیات علمی و اجرایی خانه ی فیزیک ، اساتید دانشگاههای صنعتی و اصفهان، مسئولین آموزش و پرورش استان و تعدادی از دبیران فیزیک و دانشجویان در خانه­ فیزیک اصفهان برگزار شد.

 

نخستین گرد همایی سالانه­ خانه­ فیزیک استان اصفهان با حضور رییس مرکز فناوریهای شهرداری، اعضای هیات علمی و اجرایی خانه ی فیزیک ، اساتید دانشگاههای صنعتی و اصفهان، مسئولین آموزش و پرورش استان و تعدادی از دبیران فیزیک و دانشجویان در خانه­ی فیزیک اصفهان برگزار شد....

مهندس محمدی معاونت محترم آموزش متوسطه خانه­های علم را فرصتی برای هر چه بهتر پرداختن به مقوله­ی آموزش و پرورش دانش آموزان دانست و با اشاره به ساختار خانه­ی فیزیک بر توانمندی این ساختار در تاثیر­گذاری هر چه بیشتر تاکید کرد. ایشان با اشاره به اینکه در کمتر جایی می توان ترکیبی از دانش آموز ، دبیر ، دانشجو و استاد دانشگاه  را که در کنار یکدیگر به یاددهی و یادگیری می­پردازند گرد هم آورد ابراز امیدواری کرد که خانه­ی فیزیک بتواند تاثیر چشمگیری در روند ترویج علم در استان داشته باشد.

دکتر محمد علی عسگریان مدیر خانه­ی فیزیک اصفهان هدف از تشکیل این خانه را عمومی سازی علم فیزیک در سطح شهروندان عنوان کرد و پس از گزارش عملکرد فعالیتهای یک سال گذشته، برنامه های ویژه­ی تابستان امسال برای کودکان و نوجوانان پیش از دبستان تا پایان متوسطه­ی دوم را اعلام کرد.

خانه­ فیزیک اصفهان موسسه­ای مرم نهاد است که تحت حمایت شهرداری اصفهان در راستای ترویج دانش فیزیک و شاخه­های وابسته به آن ایجاد شده است. 

 

به اشتراک بگذارید :