17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ ۱۹:۱۹:۳۴
کد مطلب:  1312801
پیشخوان کنترل و نظارت بر عملکرد مدارس در سامانه شاددراختیار استان‌ها قرار گرفت

مشاور وزیر و مسئول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان‌ها گفت: پیشخوان کنترل و نظارت بر عملکرد مدارس در سامانه شاد (bi) برای رصد فعالیت‌ها در اختیار استان‌ها قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سیدحسن الحسینی در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان‌ها که به صورت ویدئو کنفرانسی و در بستر شاد برگزار شد، اظهار کرد: سامانه bi به عنوان پیشخوان کنترل و نظارت همراه با پسورد در اختیار استان‌ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حدود ۷۸ درصد دانش آموزان در شاد فعال هستند، افزود: ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها می‌توانند از امشب فعالیت‌های مدارس در شبکه شاد را رصد کنند و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها نیز به زودی به این سامانه می‌پیوندند.

الحسینی ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش باید برای آموزش ۲۲ درصد باقی مانده برنامه داشته باشند به طوری که آنها بتوانند از آموزش offline استفاده کنند یا از بسته‌های آموزشی بهره مند شوند.

مسئول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز(شاد)، استان‌های قم، البرز، یزد، تهران، کرمانشاه و ....را از جمله استان‌های پیشرو در استفاده از آموزش‌های شبکه شاد برشمرد و خاطرنشان کرد: عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که دغدغه آموزش و پرورش برای آموزش دانش آموزان را جامعه احساس کند.

به اشتراک بگذارید :