17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ ۱۲:۴۴:۳۵
کد مطلب:  1312254
شرکت دانش آموزان درطرح آجربه آجربه نیابت2هزار شهیداستان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان دختر و پسر ولایی و بصیر، در کنار معلمان مومن خود به نیابت از 2 هزار لاله گلگون کفن استان در طرح آجر به آجر شرکت کردند و این روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی پیش از ظهر امروز با بیان این خبر اظهار کرد: طرح آجر به آجر در 2 هزار و 500 آموزشگاه استان اجرا می شود و دانش آموزان علاقمند در این طرح با مبالغ دلخواه شرکت می کنند.

وی، با بیان این که طرح آجر به آجر که از امسال در دستور کار قرار گرفته، با توسعه جلب مشارکت‌های مردمی و خیران، موجب تحول در مدرسه سازی خراسان جنوبی می‌شود؛ تصریح کرد: این طرح جهادی، برای توسعه مشارکت همه اقشار مختلف مردم در مدرسه سازی تدوین شده که در این راستا با جذب هزینه‌های بسیار اندک مردمی، جهش خوبی در مدرسه‌سازی ایجاد خواهد شد.

مدیر کل آموزش وپرورش خراسان جنوبی، با اشاره به هدیه ی 26 میلیون و 660 هزار تومانی مردم نیک اندیش به ویژه دانش آموزان و فرهنگیان استان در این طرح عنوان کرد: برای مشارکت در امر مقدس تعلیم و تربیت و  طرح آجر به آجر باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود .

به اشتراک بگذارید :