14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ ۱۰:۱۲:۳۱
کد مطلب:  1311993
معاون سواد آموزی استان خبر داد:
کسب رتبه برتر ملی توسط سواد آموز زنجانی

سوادآموز زنجانی توانست در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری عنوان سوادآموز برتر ملی را کسب کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، فرحناز فتحی معاون سواد آموزی استان زنجان با تاکید بر فعالیتهای فرهنگی در کنار آموزش سواد گفت: یکی از وظایف حوزه سواد آموزی ارتقاء شاخص های اجتماعی و فرهنگی در کنار آموزش خواندن و نوشتن است.

فتحی اضافه کرد: توسعه پایدار و رسیدن به اهداف عالی ترسیم شده از سوی رهبر کبیر انقلاب در ایجاد نهضت سواد آموزی و استفاده از ظرفیت فرهنگی برای افزایش بهره وری علمی و تربیتی در خانواده هاست.

وی برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله پرسش مهر ریاست جمهوری را از نمونه های موفق فعالیت فرهنگی در حوزه سواد آموزی عنوان کرد و ادامه داد: ایجاد زمینه شرکت افراد مختلف از جمله سوادآموزان در مسابقه کشوری پرسش مهر، بیانگر عزم همگانی در توجه ویژه به فعالیت ها و حضور اقشار مختلف در یک فعالیت فرهنگی ملی و تاثیر آن بر جامعه است.

معاون سوادآموزی استان ادامه داد: در همین راستا، خوشبختانه در پرسش مهر ریاست جمهوری سال 1398، خانم فاطمه کاظمی از سواد آموزان دوره انتقال موفق به کسب عنوان سوادآموز برتر ملی شد که این درخشش نشانگر این است که افراد با سطوح مختلف تحصیلی می توانند با عزم راسخ و پشتکار به اهداف بزرگ و موفقیت دست یابند.

فتحی با تبریک این موفقیت به تمام دست اندرکاران حوزه سوادآموزی استان گفت: این موفقیت نتیجه تلاش سوادآموز، آموزش دهنده، همکاران حوزه سواد آموزی ناحیه یک زنجان و برنامه ریزی درست و دلسوزانه مسوولان برای حضور سوادآموزان در چنین مسابقاتی است و امیدواریم همچنان با آموزش درست سواد و مهارت های اجتماعی و فرهنگی شاهد موفقیت های روزافزون سوادآموزان در استان باشیم.

به اشتراک بگذارید :