14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۰:۱۱:۰۲
کد مطلب:  TpFqQmXH
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:
کارگاه آموزشی و هم اندیشی کارشناسان امور اداری کشور در ساری برگزار شد

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: کارگاه آموزشی و هم اندیشی مسئولان اداری و بازنشستگان ادارات کل آموزش وپرورش استان های کشور در مجتمع تفریحی خزرآباد ساری برگزاریشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش مازندران، عسکری نیکزاد اظهار کرد: کارگاه آموزشی مسئولان اداری و بازنشستگان ادارات کل آموزش وپرورش استان های کشور امروز در مجتمع تفریحی خزرآباد ساری برگزار شد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه کارگاه آموزشی با هدف توانمند سازی کارشناسان اداری تدارک دیده شد افزود: مهارت کارکنان اداری در رفع مشکلات بخش اداری و امور مربوط به بازنشستگان سودمند بوده و به همین دلیل در این دوره ها نیاز است وحدت رویه در میان کارکنان صورت بگیرد.

شامانی رئیس اداره بازنشستگی وزارت آموزش وپرورش در جمع کارشناسان امور اداری سراسر کشور به لزوم قدردانی از بازنشستگان اشاره کرد و افزود: از آمار کل بازنشستگی کشور حدود 65 درصد بازنشسته فرهنگی هستند و با این ضریب جمعیت لازم است مورد تکریم واقع شوند چرا که بازنشستگان فرهنگی در حوزه های مختلف اجتماعی،فرهنگی و سیاسی حضور دارند.

سلیمان زاده معاون برنامه ریزی اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه نحوه صدور احکام و دیگر امور در سراسر کشور آموزش و اطلاع رسانی خواهد شد خاطرنشان کرد: در این دوره ها تبادل افکاراطلاعات صورت می گیرد.

وی یکی از اصلی ترین وظایف را رسیدگی به امور بازنشستگانی عنوان کرد که 30 سال از عمر خویش را صرف تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان این مرزوبوم کرده اند.

به اشتراک بگذارید :