21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ ۰۷:۳۲:۰۸
کد مطلب:  1311607
نمایندگان مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به پویش ملی آجر به آجر پیوستند

در راستای تحقق شعار #من_هم_یک_مدرسه_میسازم؛ نمایندگان مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به پویش ملی آجر به آجر پیوستند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، نذر فرهنگی پویش آجر به آجر در ماه محرم و صفر ، از تابستان امسال و به منظور جذب مشارکت های مومنانه‌ی مردمی برای ساختن مدارس مناطق محروم، در سراسر کشور شروع به کار کرد.

بر همین اساس "علی اکبر کریمی" نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان و رئیس دوره ای مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلش شورای اسلامی، به منظور ارج نهادن به فعالیت خیرین مدرسه ساز و نهادینه سازی فرهنگ فعالیت خیرین مدرسه ساز، به پویش ملی آجر به آجر پیوست.

همچنین، "محمدحسن آصفری" دیگر نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان نیز با پیوستن به پویش ملی آجر به آجر ضمن مشارکت در احداث مدارس مناطق محروم، حمایت خود را از این حرکت خیرخواهانه اعلام کرد.

این امر در راستای تحقق شعار من هم یک مدرسه می سازم صورت گرفته است.

گفتنی است؛ در این پویش همدلانه، هموطنان عزیز با هر بضاعت می‌توانند حتی به اندازه خرید یک آجر در مدرسه‌سازی مشارکت کرده و سهمی را در محرومیت زدایی آموزشی کودکان ایران سربلند داشته باشند.

  به این منظور، هموطنان عزیز و نیکوکار می‌توانند با مراجعه به سایت http://ajorbajor.ir/ و با هر میزان بضاعت مالی در این امر حسنه مشارکت داشته و پوستر اختصاصی خود را بسازند.

سامانه "مهر مدرسه" http://MehreMadrese.ir نیز به عنوان زیر‌ساخت اصلی پویش ملی آجر به آجر فعال است و بر اساس مشارکت خانواده‌ها در امر مدرسه سازی طراحی شده و به جذب مشارکت بیشتر مردم در امر مدرسه سازی می پردازد.

به اشتراک بگذارید :