17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۱۳:۳۹:۴۰
کد مطلب:  1311310
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان:
۸ آبان ماه انتخابات شورای دانش‌آموزی در هرمزگان برگزار می شود

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در سراسر استان در روز 8 آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، احمد مهرانی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات شورای دانش آموزشی استان هرمزگان گفت: به‌صورت همزمان با سراسر کشور، انتخابات شورای دانش آموزشی استان برگزار می شود.

وی افزود: با اشاره به متفاوت بودن فعالیت‌ها در سال جاری نسبت به سنوات گذشته اظهار کرد: بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مدارس در استان همزمان با سراسر کشور  روز سه ‌شنبه 8 آبان ماه به‌ صورت الکترونیکی برگزار می شود.

مهرانی ادامه داد: شرایطی فراهم خواهد شد تا دانش آموزان به صورت مجازی در این انتخابات شرکت کنند که فایل آموزشی نحوه و چگونگی برگزاری انتخابات متعاقباً اطلاع ‌رسانی خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان خاطر نشان کرد: در سال جاری بیش از 350 هزار دانش آموز دختر و پسر دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم این استان در انتخابات شورای دانش آموزی شرکت می کنند.

مهرانی اضافه کرد: از تعداد کاندیداهای شورای دانش آموزی بیش از ۱۸ هزار نفر به عنوان منتخب شورای دانش آموزی مدارس هرمزگان معرفی خواهند شد.

 

به اشتراک بگذارید :