21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۱۳:۲۵:۲۶
کد مطلب:  1311280
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان:
تولید درسنامه آموزشی « هاوین» توسط گروه های آموزش ابتدایی استان بسیار ارزشمند است

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان تهیه و  تولید درسنامه آموزشی « هاوین» توسط گروه های آموزش ابتدایی استان را کاری بسیار ارزشمند دانست و گفت: این درسنامه ها می توانند بسیاری از مشکلات و چالش های آموزشی را جبران کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش در آئین تجلیل از تهیه کنندگان درسنامه آموزشی « هاوین» از تلاش و زحمات کلیه معلمان و دست اندرکاران گروه های آموزش ابتدایی استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: تولید درسنامه آموزشی « هاوین» کار بسیار ارزشمندی است.

قربانی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا فرایند تعلیم و تربیت نیز دچار تغییر شد؛ گفت: در هر انسانی  این توانایی وجود دارد که بتواند خود را با سخت ترین شرایط تطبیق دهد و متناسب با شرایط و وضع موجود تصمیم گیری کند.

وی ادامه داد: در استان کردستان نیز با شیوع ویروس کرونا، معلمان قابلیت هایی زیادی از خود نشان دادند و با تولید فیلم های آموزشی و درسنامه ها، توانستند بسیاری از چالش ها و مشکلات آموزشی ناشی از شیوع ویروس کرونا را جبران کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، تولید محتواهای الکترونیکی و درسنامه های آموزشی توسط معلمان توانمند و فعال استان را کاری ایثارگرانه توصیف کرد و با بیان اینکه با اتفاقات پیش آمده عرصه آموزش و بخصوص دوره ابتدایی با چالش هایی مواجه شد؛ گفت: معاونت آموزش ابتدایی استان با شیوع ویروس، کار تولید محتوای الکترونیکی را آغاز کرد که شایسته تقدیر است .

 

به اشتراک بگذارید :