21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۱۲:۲۶:۵۲
کد مطلب:  1311177
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش فارس خبر داد:
راه اندازی پویش زندگی به رنگ خدا " هر خانه یک نماز جماعت " در استان فارس

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز آموزش و پرورش فارس از راه ندازی پویش زندگی به رنگ خدا " هرخانه یک نماز جماعت " در استان فارس خبر داد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،  صدراله زین العبادی گفت:‌ با توجه به شرایط موجود کشور و توصیه ستاد کرونای استان و تعطیلی نماز جماعت در مدارس در مناطق وضعیت قرمز و پرخطر تا اطلاع ثانوی ،" پویش زندگی به رنگ خدا  "هر خانه یک نماز جماعت" در فارس اجرا می شود.

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز آموزش و پرورش فارس افزود : این پویش در راستای زنده نگه داشتن فضای معنوی نماز جماعت ،تقویت عبادت خانوادگی  و در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ نماز در این استان انجام می شود که دانش آموزان می توانند تصاویر و فیلم های مربوط به نماز جماعت خانوادگی خود را ارسال کنند.

زین العبادی در خصوص شیوه های ارسال آثار گفت: دانش آموزان هرماه  فرصت دارند که آثار خود را در شبکه های مجازی که ادارات هر منطقه بصورت جداگانه  به مدارس اعلام نموده اند بارگذاری و به  صفحه پویش " هر خانه یک نماز جماعت  بپیوندد.

وی  خاطر نشان کرد: به تصاویر برگزیده دانش آموزان  از سوی  معاونت پرورشی و فرهنگی ادارات آموزش وپرورش  هرمنطقه جوایزی اهدا  خواهد شد و درپایان از سوی استان به نفرات برتر هر منطقه لوح تقدیر استانی  صادر خواهد شد.

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز آموزش و پرورش فارس پویش  پیوند مسجد.مدرسه ومنزل وهمچنین پویش تولید محتوا را از دیگر طرح هایی دانست که در بستر شبکه شاد وشبکه های اجتماعی  در استان فارس در حال اجراست و گفت: هدف از اجرای این طرح ها جذب حداکثری دانش آموزان به سمت فرهنگ انسان ساز قرآن ،عترت و نماز است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :