21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۱۱:۵۲:۲۶
کد مطلب:  1311085
ابلاغ دستورالعمل بیمه حوادث و مازاددرمان دانش آموزان وکارکنان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی گفت: تفاهم‌نامه و دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش آموزان و کارکنان مدارس را به ادارات کل آموزش‌وپرورش شهرستان ‌ها و مناطق استان ابلاغ شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی،سکینه طیبی صبح امروز اظهار کرد: درراستای اجرای نظام رفاهی وتسهیلات حمایتی برای معلمان و با توجه به‌ضرورت بیمه‌ای تمامی نوآموزان، دانش آموزان و کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش، دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش آموزان را به شهرستان‌ها ابلاغ شد.

وی با بیان این که تفاهم‌نامه بیمه حوادث و درمان مازاد دانش آموزان و کارکنان مدارس دولتی و غیردولتی آموزش‌وپرورش با بیمه معلم منعقدشده است؛ تصریح کرد:  برای اجرایی شدن؛ این دستورالعمل به شهرستان‌ها ارسال شده تا ادارات آموزش‌وپرورش نسبت به انعقاد قرارداد با شعب بیمه‌گر اقدام نمایند.

طیبی اضافه کرد: حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزی با نرخ حق بیمه 59،420 ریال برای هر نفر در سال تحصیلی جاری است و برای بهره‌مندی تمامی بیمه‌شدگان از مزایای این پوشش بیمه‌ای، با همکاری شرکت بیمه‌گر برای هر یک از افراد بیمه‌شده، کارت بیمه الکترونیکی صادر و از طریق سامانه در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

شما می توانید متن کامل دستورالعمل را از اینجا دریافت نمایید.

به اشتراک بگذارید :