21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۱۱:۵۷:۰۰
کد مطلب:  1310935
سفر مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری به روستاهای محروم و مناطق صعب العبور منطقه دیناران شهرستان اردل برای اولین بار

برای اولین بار مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری به روستاهای محروم و مناطق صعب‌العبور منطقه دیناران شهرستان اردل سفر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان برای اولین بار مدیرکل آموزش و پرورش استان به منظور سرکشی و بررسی وضعیت مدارس و فعالیت آموزشی مناطق محروم شهرستان اردل به منطقه دیناران این شهرستان سفر کرد.

در این سفر دو روزه که در مسیری صعب العبور و دشوار و پرخطر صورت گرفت، معاون آموزش ابتدایی, رئیس اداره خدمات رفاهی و پشتیبانی و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان, معاون سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان و رئیس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان اردل نیز حضور داشتند.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان در طول این سفر که با خوشحالی زائد الوصف اهالی و دانش‌آموزان این منطقه همراه بود از روستاهای بادَره, لیمه,سرقلعه, دهدلی و سرتنگ لیمه بازدید کرد و ضمن بررسی و مشکلات دانش‌آموزان این روستاها, با اهالی روستا و معلمان و دانش‌آموزان گفتگو کرد.

 

 فرحناز قائدامینی هدف از این بازدید میدانی را رصد فعالیت‌های آموزشی و مشکلات و مسائل موجود بیان کرد و گفت: علیرغم همه سختی‌ها و مشکلات, سفر به این مناطق و بررسی شرایط مدارس و وضعیت آموزشی دانش‌آموزان مناطق محروم، به منظور رسیدگی بیشتر و بهتر و رفع موانع و مشکلات را وظیفه خود می‌دانم.

 

 قائدامینی افزود: گزارش این سفر جهت رفع مشکلات و موانع و محرومیت‌های اهالی و ساکنان این منطقه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان به استحضار استاندار محترم خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این سفر قریب به یکصد بسته حمایت تحصیلی را به دانش‌آموزان این مناطق اهدا کرد.

به گفته اهالی منطقه و  مسئولان محلی, این اولین باری است که مدیر کل آموزش و پرورش شخصاً به این منطقه سفر کرده است.

شایان ذکر است مدیرکل آموزش و پرورش استان در مهر ماه سال گذشته نیز به منظور بررسی مسائل و مشکلات منطقه موگویی و روستای زرگ شهرستان کوهرنگ, به این شهرستان سفر کرده بود.

به اشتراک بگذارید :