17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۰۹:۱۷:۵۷
کد مطلب:  1310811
دلنوشته مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت بازگشت پیکرهای شهدای مدافع حرم به وطن؛
از این مردان خدا شجاعتر کیست...؟

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت بازگشت آلاله های خونین شهدای مدافع حرم مازندرانی به میهن اسلامی دلنوشته ای منتشر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن این نوشته به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا

نبرد حق و باطل، نبردی است که تا صبح ظهور آخرین حجت حق استمرار دارد و تا آن روز، مدافعان حرم و مجاهدان حق به فرماندهی رهبر عظیم الشان انقلاب، طرح های استکبار جهانی را به هم می ریزند و بر این باورند که چه در این مسیر به شهادت برسند یا پیروز شوند، به تکلیف الهی خود عمل کردند و بر عهد خود باقی ماندند.

حقیقت آنست که شهیدان زنده اند و زمان ما را با خود برده است. از این مردان خدا شجاعتر کیست که از این قیل و قال های دنیوی بگذرد و با نیروی ایمان به قلب لشکر کفر و نفاق حمله کند. شما ای شهیدان خدایی شیرمردان تاریخ این‌سرزمین هستید، شما شجاعت و بی باکی را معنایی دوباره بخشیدید، شما ایثار و فداکاری در راه دین خدا را ترجمه کردید. و آه از ما ...

امروز پس از پنج سال آغوش پرمهر وطن به روی شهدایی باز شد که در مبارزه و جهادی عاشورایی با اسلام تکفیری که حرم عقیله بنی هاشم  حضرت زینب کبری(س) را هدف قرار داده بودند، غریبانه در خون خود غلتیدند اما عزت و عظمت حقیقی از آنِ خدا، رسولش و مومنانی است که به مصداق آیه شریفه "فَمِنهُم مَن قَضی نَهبَه" به عهد خود وفا کردند.

ما نیز به عهدی که با شهدا داریم وفا می کنیم و با حضور در مراسم تشییع پیکر پاک این شهیدان، یک بار دیگر با آرمان بلند آنان، تجدید میثاق می کنیم تا ضمن ادامه مسیر مقاومت، هرگز یادشان را فراموش نکنیم. خاک قدم فاتحان کربلای خانطومان، توتیای چشم عاشقان و دلباختگان حریم محترم حرم اهل بیت علیهم سلام الله اجمعین باد.

 

علیرضا سعدی پور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :