21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1310382
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مدرسه خیر ساز «تسنیم» در روستای سربندان دماوند افتتاح شد

امروزسه شنبه 22 مهر ماه  با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  مراسم افتتاح دبستان خیر ساز روستای سربندان از توابع بخش مرکزی دماوند  با 6 کلاس درس در زمینی به مساحت هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این مراسم گفت : یکی از اهداف مهم  سند تحول بنیادین تربیت  انسان هایی  درآموزش و پرورش  است  که وقتی به امکاناتی دست یافتند ، نگاه آنها تفاسیری از آیات قرآن باشد .وی تصریح کرد : انگیزه خانواده خیر و نیکوکار "یوسفی"  به دل و ایمان و اعتقاد قلبیشان بر تمام نشدن زندگی و تجربه این دنیا در عالم مادی ، باز می گردد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  پیرامون طرح « پویش آجر به آجر»  گفت : دولت وظیفه دارد آموزش و پرورش رایگان را فراهم کند اما در این میان خیرین نیکوکار نیز در ایجاد و توسعه مدارس ، نقش بسیار پر رنگی را ایفا کرده اند .خیرین از آنچه خداوند به آنها روزی داشته است انفاق می کنند .

بنا بر این گزارش در این مراسم اعلام شد با توجه به اولویتهای آموزش و پرورش به همت بنیاد برکت 5 مدرسه در شهرستان دماوند،3 مدرسه در بخش رودهن و 2 مدرسه در شهرستان  فیروزکوه ساخته خواهد شد .

گفتنی است در این مراسم  سید احمد رسولی نژاد ، نماینده مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند و مهرداد پور فتحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :