21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ۱۵:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1310294
کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه استثنایی شهید هاشمی نژاد بندر چارک -منطقه شیبکوه _

آیین کلنگ زنی مدرسه استثنایی شهید هاشمی نژاد بندر چارک با زیر بنای 110 متر مربع و هزینه ای بالغ بر شش میلیارد و 500 میلیون ریال برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه شیبکوه، آئین کلنگ زنی ساخت مدرسه استثنائی منطقه شیبکوه که به صورت ویدیو کنفرانس با معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی وزارت آموزش و پرورش و حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و مسؤلان محلی برگزار شد.

مدرسه سه کلاسه استثنایی شهید هاشمی نژاد بندرچارک به صورت مشارکتی بین خیر مدرسه ساز و اداره کل نوسازی و انجمن خیرین حامیان دانش آموزان استثنایی استان ) با متراژ ١١٠ متر مربع و هزینه شش میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته می شود.

این مدرسه دارای سه کلاس درس، دفتر، سرویس بهداشتی می باشد که تا مهرماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

در این مراسم سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور که به صورت ویدیو کنفرانس در این آیین حضور داشت، گفت: والدین بچه ها ی  با نیاز های ویژه ,خیلی سختی ها را تحمل می کنند و ما موظف هستیم فضای فیزیکی مناسبی را برای کودکان دلبندشان فراهم نماییم.

حسینی در ادامه بیان داشت: در مدارس استثنایی به علت مهاجرت خانواده ها برای درمان دانش آموزان و با توجه به امکانات و آموزش های ویژه باید وضعیت بهتری داشته باشیم و تلاش کرد تا مشکلات موجود کاهش یابد. .

 

 

به اشتراک بگذارید :