21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ۱۲:۰۶:۴۲
کد مطلب:  1310072
من یک مدرسه سازم ؛
آجر به آجر، کمپین مردمی ساخت و نوسازی مدارس

کمپین آجر به آجر با مشارکت جامعه خیرین مدرسه ساز و با هماهنگی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان به منظور ساخت یا تجهیز مدارس تشکیل شده است. سایت آجر به آجر و سامانه #۲۴* امکان دریافت کمک های مردمی به صورت آنلاین را فراهم آورده است تا مشارکت همه مردم در این پویش آسان تر شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، برای مشارکت در مدرسه سازی روش‌های مختلفی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به روش نقدی و غیر نقدی اشاره کرد. روش نقدی می‌تواند به صورت حضوری و با مراجعه به اداره کل یا مجمع خیرین استان یا شهرستان صورت پذیرد و یا به صورت غیر مستقیم و با استفاده از سامانه پرداخت آنلاین که در سایت این اداره کل تعبیه شده انجام گیرد. در روش غیر نقدی می‌توان به ساخت مدرسه، قرار دادن زمین یا ساختمان در اختیار اداره نوسازی، اهدا تجهیزات و … اشاره کرد.


علاوه بر خیرین مدرسه‌سازی که با سرمایه خود ده‌ها مدرسه می‌سازند، خیرانی هم هستند که سرمایه زیادی ندارند اما در تلاش هستند که به این مسیر وارد شوند، به تازگی پویشی به نام آجر به آجر شکل گرفته که در آن هر فردی که نیت خیر مدرسه‌سازی را در سر دارد با حداقل سرمایه می‌تواند آن را تحقق ببخشد. در این طرح زمینه مشارکت افراد خیر با هر سطح از توان مالی، در مدرسه‌سازی ایجاد شده است و در قالب آن آحاد جامعه با هر میزان درآمد و در هر سطح و طبقه‌ای حتی با اهدای هزینه خرید یک آجر می‌توانند در امر مدرسه‌سازی سهیم شوند.

ورود به طرح آجر به آجر از طریق لینک زیر:
http://ajorbajor.ir/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86

به اشتراک بگذارید :