21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ۱۲:۱۱:۰۴
کد مطلب:  1310064
با محوریت بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش کردستان برگزار می شود؛
پویش سراسری لبخند رضایت«کمک مومنانه» با محوریت مدارس مناطق محروم استان

همزمان با سراسر کشور، بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش کردستان پویش سراسری لبخند رضایت« کمک مومنانه» با محوریت مدارس مناطق محروم برگزار می کند.  

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مراسم آغازین پویش سراسری لبخند رضایت « کمک مومنانه» با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، مسئول بسیج فرهنگیان کردستان، فرمانده سپاه سنندج، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج برگزار و  از تعدادی از فعالین در حوزه کمک های مومنانه تجلیل شد.

قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در این مراسم اظهار کرد: تجربه موفق رزمایش کمک مومنانه در استان وجود دارد و خرسندیم که این اقدامات خیرخواهانه در قالب پویش لبخند رضایت تداوم دارد.

همچنین مومنی رییس بسیج فرهنگیان استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: بسیج فرهنگیان در راستای نهضت کمک مومنانه شروع به کار کرد و علاوه بر تولید و توزیع رایگان ماسک در مناطق محروم استان، ۲۹ گروه جهادی فعال فرهنگی اقدام به توزیع اقلام بهداشتی و بسته های معیشتی نمود.

مومنی ضدعفونی کردن مدارس، نماز خانه و ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان و حوزه های امتحانی را یکی دیگر از اقدمات بسیج فرهنگیان استان عنوان کرد و گفت: بیشترین دغدغه ما توزیع عادلانه بسته های معیشتی، بهداشتی و لوزام التحریر و البسه در بین دانش آموزان بی بضاعت بود که یک بانک اطلاعاتی جامع از طریق مدیران مدارس با حفظ کرامت و شان خانواده دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.  

وی افزود: همزمان با دهه آخر صفر و همگام با سراسر کشور پویش لبخند رضایت در نقاط محروم و حاشیه ای شهرهای مختلف استان آغاز شده است و امیدواریم با مشارکت خیرین استان بتوانیم لبخند را بر لبان دانش آموزان نیازمند بیاوریم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از تعدادی از فعالین عرصه کمک های مومنانه تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :