26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۱:۰۰:۳۷
کد مطلب:  1308892
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در آیین افتتاحیه سراسری پویش لبخند رضایت؛
بسیج همواره در امتداد فرهنگ ایثار دفاع مقدس قدم برمی‌دارد

مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در آیین افتتاحیه سراسری پویش لبخند رضایت، بسیج را استمرار حضور جوانان و نوجوانانی دانست که فرهنگ ایثار را آموخته‌اند و از خود گذستگی را مشق کرده‌اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با حضور علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، سردار مطهری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور، محمد صیدلو مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و دیگر مسولان استانی آیین افتتاحیه سراسری پویش لبخند رضایت در مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) شهرک شاهد شهریار برگزار شد.

محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با گرامیداشت ایام حزن و اندوه پایان ماه صفر گفت: بسیج امتداد فرهنگ دفاع مقدس است، و متشکل از جوانان و نوجوانانی است که فرهنگ ایثار را آموخته‌اند و از خود گذشتگی را مشق کرده‌اند، انسانهای به‌روزی که با تشخیص درست همیشه بازوی همراه جامعه بوده‌اند.

وی گفت: بسیجی بی‌ادعایی را همواره سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده که انسانها را به سمت حیات طیبه سوق می‌دهد که این حس نوع دوستی را همیشه داشته‌اند.

صیدلو با اشاره به آیه‌ای از سوره مبارکه بقره که خدای متعال میفرماید[کسانی که به عالم غیب ایمان دارند] گفت: این اعتقاد بسیجی است که  می‌داند غیر از مشاهدات‌ عینی، عالم غیبی هم وجود دارد که با اعتقاد به آن همیشه در حال خدمت‌رسانی هستند.

این مقام مسوول تربیت انسانهایی با روحیه بسیجی را از وظایف آموزش و پرورش دانست و گفت: این پویش بزرگ موجب لبخند رضایت در دو گروه می‌شود، کسانی که توفیق خدمت پیدا می‌کنند و هم‌وطنانی که این مهربانی‌ها به دستشان می‌رسد.

 

به اشتراک بگذارید :