11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ ۱۱:۰۱:۳۴
کد مطلب:  1307932
طی دو روز کاری متوالی انجام شد؛
کلنگ زنی 9 پروژه عمرانی در آموزش و پرورش ملکان استان آذربایجان شرقی

با حضور مسئولین استانی و شهرستان، عملیات احداث 35 کلاس درس و یک سالن ورزشی آموزش و پرورش ملکان استان آذربایجان شرقی آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ملکان؛ با حضور امام جمعه، نماینده مجلس، صدقی مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار شهرستان ملکان، حجت الاسلام پوررادی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان و خیرین نیک اندیش و اهالی محترم روستاها، کلنگ 9 پروژه عمرانی خیرساز و مشارکتی در راستای طرح آجر به آجر طی دو روز کاری متوالی در شهرستان ملکان به زمین زده شد.

موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ زنی 9 باب مدرسه در شهرستان ملکان عنوان کرد: نهضت مدرسه سازی ملکان با قدرت هر چه بیشتر تداوم می یابد و به همت خیرین بزرگوار عملیات احداث 50 مدرسه خیرساز دیگر در شهرستان ملکان آغاز خواهد گردید تا شاهد برچیده شدن مدارس تخریبی از این منطقه باشیم.

مدیر کل نوسازی مدارس استان نیز با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین تصریح کرد: تاکید بر الگوی معماری ایرانی-اسلامی و همچنین مشارکتی بودن طرح ها دو مولفه مهم می باشند که سهم مشارکت خیرین ملکانی در مدرسه سازی از سطح بالایی برخوردار است.

پیام صدقی خاطر نشان ساخت: با توجه به رتبه اول کشوری ملکان در جذب مشارکت های خیرین، پیگیر طرحی هستیم که طی آن این منطقه به عنوان شهر مدرسه ایران ثبت و معرفی شود.

نیکجو مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکان نیز طی گزارشی ضمن اشاره به انعقاد تفاهم نامه 55 باب مدرسه خیرساز در مدت 53 ماه اخیر عنوان کرد: طی دو روز کاری متوالی 16 و 19 مهرماه 99 شاهد کلنگ زنی 9  پروژه در قالب 35 کلاس درس و یک سالن ورزشی هزارمترمربعی شهید مدافع حرم سردار مراثی در روستاهای بخش لیلان و مرکزی شهرستان ملکان بودیم.

گفتنی است این طرح ها در روستاهای قربان کندی، هپی بلاغی، قوزلو، آرپادرسی، تازه کند حوریلر، قره خضر، بایقوت، دیزج شیخ الاسلام و تپه اسماعیل آباد شهرستان ملکان اجرا می شوند.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :